דר.גו תלמידה 'ואז יס. אמרה לי: יש דם על הריצפה בשרותים. ואני הסתכלתי וראיתי מספר טיפות על הריצפה באחד התאים'

אני תלמידה בבית ספר נופי גולן בכיתה ט1, וברצוני למסור לך שזכור לי ביום המקרה, ביום רביעי לפני כניסה לשיעור שעה שמינית בערך 13:50.
נכנסתי לשרותים בקומת הקבצה 2, נכנסתי עם יס.ד. מכיתה ט1. ואז יס. אמרה לי: יש דם על הריצפה בשרותים. ואני הסתכלתי וראיתי מספר טיפות על הריצפה באחד התאים. לא זכור לי איזה תא מדובר ישנם ארבעה תאים, תא אחרון סגור תמיד והשאר היו פתוחים. באותו יום שמעתי על המקרה של הרצח, יותר נכון הייתי במד״צים, ואמרו לי שצריך ללכת לחפש את תאיר רדה ואז אני לא יכולתי לחפש כי הייתי בחוג וכאשר סיימתי הלכתי וראיתי בנות מבית הספר והן סיפרו לי כי תאיר נמצאה ללא רוח חיים בבית הספר בשרותים ורק למחרת סיפרתי למספר בנות על כתמי הדם. אני בטוחה שהיה דם וזה נראה טרי ומספר טיפות בודדות בתוך השרותים. בזמן השיעורים במתמטיקה לא נראה לי כי בנות יצאו לשרותים במהלך השיעור. הודאתה הוקראה ואושרה כנכונה בחתימת ידה.


*עדות זו לא הוצגה במסגרת המשפט במחוזי ובעליון


הערת האתר: במידה ומופיעה * כדאי להשוות מול המסמך המקורי

0 Comments

עוד מאותה קטגוריה :

הפרויקט האמת היום נגיש ופתוח לציבור משנת 2016 ומתקיים במימון עצמי דבר שגורר עלויות רבות של זמן כוח אדם ושעות פיתוח, במידה ואהבתם את האתר ומצאתם אותו תורם לבירור האמת בפרשה הכואבת הזו, שקלו לבקר בחנות שלנו ולתמוך בהמשך פיתוח האתר.

* תומכים רשאים לצפות ולהשתתף בקבוצת דיון עצמאית וסגורה ויקבלו על כך הודעה בדואר האלקטורני.

חומרים נוספים:

דברי פתיחה של התביעה טרם שמיעת העדות הראשונה

(הדוברים מדברים יחדיו)
עו"ד ש. הר ציון : חברי יירגע.
עו”ד י. הלוי : אתם לא תגישו פרוטוקולים, תוציאו,
כב' הש' א. קולה : עורך דין הלוי,
עו”ד י. הלוי : אתם לא תגישו,
כב' הש' א. קולה : עורך דין הלוי עוד פעם אחת אני באמת אחייב בהוצאות. אני אחייב בהוצאות, אני אתן לך לדבר.
עו”ד י. הלוי : כבודו לא מפחיד אותי תיתן הוצאות, כבודו לא מפחיד אותי לא יפחיד אותי רוצה לתת הוצאות? תן הוצאות. אתה לא מפחיד אותי.
כב' הש' א. קולה : עוד דקה, עוד דקה אדוני יקבל הוצאות.
עו”ד י. הלוי : אני אדבר,
כב' הש' א. קולה : אדוני ידבר? אדוני ידבר שניתן לו רשות לדבר,
(הדוברים מדברים יחדיו)
כב' הש' א. קולה : עורך דין הלוי אדוני ידבר,
(הדוברים מדברים יחדיו)
החלטה
עורך דין הלוי פעם אחרי פעם מפנה לבית המשפט צועק באולם בית המשפט (לא ברור) לפיכך נשיט עליו הוצאות אישיות בסך 5000 ₪ אשר ישולמו לאוצר המדינה.

ת/580 תשאול המאבטח אב. אר. : 'ראה בחור שהחליף מנורה לרכבה של מורה מול שער בית הספר וזה היה למיטב זיכרונו בין 12:00-13:00'

אל: ק צח"מ קצריןמאת: זמואלסון יוסי 753XXXהנדון: דוח זכ"ד היום בשעה 14:05 דיברתי עם אביחx אריאx מאבטח שעבד בשער בית הספר בנופי גולן ביום 06/12/2006 בתחקור מסר

%d בלוגרים אהבו את זה: