הארץ: צעירה נוספת שלישית העידה במשטרה שא"ק התוודתה בפניה שרצחה את תאיר ראדה

פורסם באתר הארץ (

העדה היא האשה השלישית שסיפרה כי א"ק, חולה פסיכיאטרית, סיפרה לה שביצעה את הרצח ב-2006. לפי הדיווח, פרקליטו של רומן זדורוב, שהורשע במעשה, יבקש משפט חוזר בעקבות העדות

אשה העידה אתמול במשטרה שצעירה המכונה א"ק, חולה פסיכיאטרית, סיפרה לה כמה פעמים שהיא רצחה את תאיר ראדה – כך פורסם הבוקר (שני) בידיעות אחרונות. העדה היא האשה השלישית שסיפרה כי א"ק התוודתה בפניה כי ביצעה את הרצח, לאחר שבן זוגה לשעבר של א"ק ואשה בשם ענת שהיתה מאושפזת עמה סיפרו על כך. לפני כשנה פורסם ב"הארץ" כי שתי עובדות סוציאליות העידו שענת סיפרה להן שא"ק התוודתה בפניה שרצחה את ראדה בקצרין ב-2006.

 

א"ק נחקרה במשטרה בנושא ב-2012 וב-2017, והכחישה שהיא רצחה את ראדה. היא סיפרה בעדותה כי היא חשה שבגופה יש זאבה בשם "תחב" שרוצה לרצוח. בדיווח בידיעות אחרונות מציינים כי פרקליטו של רומן זדורוב, שמרצה עונש מאסר לאחר שהורשע ברצח ראדה, מתכוון לבקש משפט חוזר בעקבות עדות זו וחומרים נוספים שאסף.

קישור למקור

0 Comments

כיצד לתמוך בפיתוח האתר?

האתר 'האמת היום' קיים משנת 2016 ומונגש לציבור ללא עלות , כל רכישה של ביטוח רכב בליברה באמצעות הקישור המצורף מאפשרת לכם לעזור לנו להמשיך לפתח את האתר בתכנים נוספים.

רכוש ביטוח רכב

חומרים נוספים:

נ/099 מאבטח חנוx סימונx

11/12 אל: תיק חקירה מאת: רס"ב יעקב מלכא הנדון: דוח זכ"ד ותיחקור היום פקד ארז יהודה ואני ניגשנו לשמורת החולה על מנת לתחקר את המאבטח חנxx סימxx

%d בלוגרים אהבו את זה: