לתפור חף מפשע

לצפייה ישירה

0 Comments

עוד מאותה קטגוריה :

צל כבד

לצפייה ישירה סרטו של עידו הר | אחרי שנוקתה מכל חשד, מספרת אולה קרבצ’נקו (א”ק) שהואשמה על ידי בן זוגה לשעבר ברצח תאיר ראדה ז”ל, על

הפרויקט האמת היום נגיש ופתוח לציבור משנת 2016 ומתקיים במימון עצמי דבר שגורר עלויות רבות של זמן כוח אדם ושעות פיתוח, במידה ואהבתם את האתר ומצאתם אותו תורם לבירור האמת בפרשה הכואבת הזו, שקלו לבקר בחנות שלנו ולתמוך בהמשך פיתוח האתר.

* תומכים רשאים לצפות ולהשתתף בקבוצת דיון עצמאית וסגורה ויקבלו על כך הודעה בדואר האלקטורני.

חומרים נוספים:

עדות רות נשרי פסיכולוגית בית הספר

העדה, גב' ר. נשרי : האיש שראיתי החשוד שראיתי שהוא קצת יותר גבוה וחשבתי שהאיש שראיתי היה בערך בגובה 1.70 מטר זה מה שחשבתי ולאחר מעשה כשהבנתי שהגנן הרבה יותר גבוה כבר התחלתי לכווץ את הדברים שאני אומרת לכיוון שזה יותר יתאים לתיאור של הגנן ואני אומרת זו באמת פשלה רצינית מאד מה שקרה לי, הטעות וזה שהייתי נעולה וזה שניסיתי להתאים לתיאור של הגנן ולא להגיד יש איזה אי התאמה עם הדמות שראיתי.

ת/118 תשאול התלמידה שנ.בו. על ההכרות עם תאיר 'לא ידוע לה על סיכסוך כלשהו בין תאיר לאחרים והיא היתה מקובלת בבית הספר והרבה קינאו בה כי היתה מוצלחת ומוכשרת'

'לא ידוע לה על סיכסוך כלשהו בין תאיר לאחרים והיא היתה מקובלת בבית הספר והרבה קינאו בה כי היתה מוצלחת ומוכשרת'

חקירת המדובב יבגני זוטובסקי, ג'ניה

עו"ד ירום הלוי : אז אני שואל אותך למה אתה לא רושם מזכר יש פה דבר חריג, בחיים לא נתקלתי בכזה דבר, חריג ונדיר וחמור איך אתה לא רושם מזכר אם לא התכוונת לעזור לו, היום ארתור ביקש ממני דבר שאסור אמרתי לו כן אבל התכוונתי ללא, למה אין מזכר?
העד, מדובב יבגני ז'ניה : אני שמח שזה הוקלט ואתה ראית בסוף ההקלטה אני עוזב את התא זאת אומרת שלא הייתה אינטראקציה ביני לבין ארתור.
כב' הש' אשר קולה : אבל אתה לא עונה לשאלה שהוא שאל אותך.
העד, מדובב יבגני ז'ניה : לגבי המזכר, אני לא רשמתי מזכרים על אלף דברים שעשיתי בחיים.
כב' הש' אשר קולה : או קיי.
עו"ד ירום הלוי : אתה שוטר, שוטר במדינת ישראל, עבריין מציע לך הצעה לא חוקית אני אומר לך שזה לא הגיוני שלא תרשום מזכר.

%d בלוגרים אהבו את זה: