נ/013 מאגרי מידע על כת השטן באינטרנט, "בביה"ס מסתובבים רוצחים בשם השטן"

12/12/2006

אל: ר צוות החקירה
מאת: סגל צחי, ע' מחשב.

הנדון: בדיקה מול מאגרי מידע באינטרנט – כתות השטן בישראל + מאפיינים.

א. בשל הודעה שהתפרסמה פורום האינטרנט של בית הספר היום ותוכנה: "מוזר מאוד שדווקא בתאריך שנחשב לחשוב בקרב כת השטן בוצע הרצח המתועב!!! בבית הספר מסתובבים רוצחים בשם השטן הגיע הזמן לבצע מעצרים של תלמידים שחשודים בהשתייכות לכת".

ב. בוצעה עבודת מחקר באינטרנט, להלן הממצאים שמדברים על כתות מוכרים 9 "כתות" להלן שמותיהם: אום שינריקיו (ביפנית..) היא כת יפנית, אימן היא תנועה רוחנית הדרך הרביעית הוא מושג שהתווה ג"א גורדייף, כת השטן – כת אשר מאמיניה סוגדים לרוע ולשטן, "מקדש העם" היתה כת נוצרית מרקסיסטית שבסיסה היה בסן פרנסיסקו בשנות ה – 70, סיינטולוגיה, עלאווים (בערבית) – כת דתית בעלת זיקה לאסלאם ראלים – תנועה בינלאומית המאמינה שבני האדם על פני כדור הארץ נוצרו בתהליך של הנדסה גנטית על ידי חוצנים.

ג. ההתמקדות שלי היתה בכתות מוכרות בישראל עם רקע אלים ומודעות ציבורית רחבה ועל כן בדקתי וחקרתי לעומק את כת השטן – כת אשר מאמיניה סוגדים לרוע ולשטן.
ג. שורשי כת השטן נעוצים בימי הביניים, בתורת המאגיה השחורה וב"מסדר השחור" בגרמניה, שימשו לה השראה ספרים רבים כגון הספר "לוציפר", הספר "הקומדיה האלוהית" של דנטה, ואפילו מספר רעיונות של מייסד תנועת הרפורמציה, הכומר הגרמני מרטין לותר, החל מהמאה ה – 19 "פולחן השטן" מציין בעיקר אמונות ופולחנים הלועגים לנצרות, כגון מיסה שחורה.

חברי הכת, שהם לרוב בני נוער, נוהגים ללבוש בגדים שחורים ולבצע טקסי פולחן שונים המוקדשים לשמו של השטן, בטקסים אלה יושבים המשתתפים לרוב סביב פנטגרם כוכב מחומש הנחשב לאחד מסמלי השטן והכת למרות שמקורו עוד בתקופה קדומה שבה הסמל הומצא כסמל של האלה ונוס, סמל היופי, בכל אחת מחמש הפינות של הכוכב מוצב נר, הטקס עצמו כולל אמירת "כשפים" מסוימים ומילות תהילה לשטן ולנגזרותיו (לוציפר, מרדוק ועוד) חלק מהטקסים כוללים פגיעה עצמית עד לזוב דם, המספר 666 מהווה מוטיב מרכזי בטקסים שכן הוא מזוהה עם השטן

דווחו מקרים רבים בהם חברי הכת התעללו ורצחו בעלי חיים, כגון חתולים וכלבים, בחלק מן הטקסים שורפים חברי כת את גוויותיהם של בעלי החיים ומקריבים אותם למען השטן, כמו כן, היו מקרים בהם התבצעו על ידי חברים בכת התעללויות בעוברי אורח תמימים, מקרה אונס ואף מקרי רצח, תוך כדי התעללות קשה.

ישנו גוף בארצות הברית שקורא לעצמו כנסיית השטן וקבע כ 21 נקודות "בתנך השחור" (הכותב לה-ויי בשנת 1969) להלן הנקודות, עקרונות האמונה השטניסטית:

 1. לא לכבד חולשה או רחמים, כי הם מחלה שמחלישה את החזק.
 2. בדוק תמיד את חוזקך – כי בך טמונה ההצלחה.
 3. חפש שמחה בניצחון אבל לעולם לא בשלום.
 4. בוא כמרטש לכל הרואים.
 5. הפק הנאה מסיכון מהיר, עדיף על סיכון ארוך.
 6. לעולם אל תאהב משהו כה בחוזקה שלא תוכל לראותו מת.
 7. בנה לא על חול כי אם על סלע ובנה לא להיום או לאתמול כי אם לנצח.
 8. שאף תמיד לעוד, כי החיפוש לעולם לא נגמר.
 9. מוות עדיף על כניעה.
 10. עודד לא יצירות אומנות כי אם חרבות של מוות – כי בתוכן טמונה יצירת האומנות
 11. למד לקום מעל עצמך כי רק כך תוכל לנצח בכל.
 12. דם חיים מהווה דשן טוב לזרעי החדש.
 13. זה העומד על פירמידה של גולגולות רואה את העתיד ביתר בהירות.
 14. לאהבה שהיא לא אהבת אמת התנהג כמגפה.
 15. כל מה שגדול בנוי על צער.
 16. התקדם לא רק קדימה אלא גם למעלה ולגדלות.
 17.  בוא כרוח מרעננת שהורסת אך גם שבונה.
 18.  תן לאהבת החיים להיות מטרה אך המטרה הקדושה ביותר היא הגדלות.
 19. שום דבבר אינו יפה מהאדם – אך היפה ביותר היא האישה.
 20. דחה כל שקרים והזיות כי הם מטשטשים את החזק
 21. מה שלא הורג מחשל.

ד. בשנת 2001 כתב מעריב היה מעורב בטקס שכזה שבין השאר חתכו חתך ביד שמאל של הקורבן לשם ליקוק הדם "במהלך הטקס כשהם נכנסים לאקסטזה חותכים המשתתפים את יד שמאל ומלקקים את הדם, מוביל הטקס בן טובים מירושלים בוגר בית הספר דתי במרכז העיר.." בנוסף מצאתי עדות נוספת לטקס מציצת הדם באתר http:stagemag.co.il/Articles/230 
בנוסף בהקשר זה, מוכר המקרה של רצח שני הנערים המתבגרים במערה באזור התנחלות אפרת, לפני כ – 5 שנים הללו נרצחו באכזריות רבה, לאחר התעללות מסמרת שיער, כדברי יהודה היס, מנהל המכון לרפואה משפטית באבו-כביר, גם גופותיהם רוטשו, איבריהם הפנימיים הוצאו וחלקים מדמם ומוחם נמרחו על כתלי המערה. בנוסף המקרה של רועי, בנו של פרופסור שרצח באכזריות בסביבות כפר סבא, הוא וחברתו לקבוצה השטניסטית, את אסף שטיירמן, צעיר שעבר לתומו בסביבה, הרוצח נעצר שנים לאחר הרצח, לאחר חזרה מטיול במזרח הרחוק, הפציפיסט בעל רטוריקת אהבת האדם הצהיר בפני חוקרו של שנאת אדם עזה כמניע לרצח, בעוד אביו הפרופסור שטח בבית המשפט את הענין האנושי.

ה. לגבי המספר/תאריך 06/12/206: סמל השטן המוכר ביותר הוא המספר 666 מספר שאמור להציג שילוש טמא ונוראי, הוא משתלב יחד עם הסיפור המלא בברית החדשה בה השמיים יקרסו, שופרים ישמיעו קולם, החיה תבקע מהים וארבע רוכבי האפוקליפסה יצאו לדרך, כאשר מלחמה ומגפות, רעב ומוות יכו בכל מקום בארץ יגיע השטן לכבוש את האדמה ורק אלו שנשמתם טהורה ינצלו, לאורך שנים השתמשו אנשי דת בסימנים הללו כדי להכריז על האפוקוליפסה הקשה שעומדת לבוא ובכל פעם שעשתה זאת זכתה לכוח רב עוד יותר, אך לא כאן נסתיים הרעיון הפוליטי שמאחורי השימוש בשטן, מספר עצמו, כאשר נבחן על ידי חוקרים העלה מספר רעיונות לגבי מקורו, הרעיון המקורי היה שהמספר 6 הוא מספר האדם, 7 היה מספר האלוקים ונחשב למספר שלם, 6 הוא מספר חסר באחד משלמות ולכן הוא האדם שנברא בצלם האלוקי אך אינו כמוהו, שילוש המספר מראה על חוסר עמוק יותר ולכן חייב להיות מספר השטן.

המחקר היום מציע מספר סיבות טובות להאמין שמקור המספרים הללו באמת ברדיפות הרומאיות את נוצרים המוקדמים והיהודים ברומא, לא רק שהגימטריה של השם נרון קסר (כך כותבים בעברית עתיקה את שמו) מגיע לתוצאה 666 אלא שהוריאציה השניה של כתיבת השם (כלומר נרו קסר) מצטרפת לכדי 616 יש ד"א יותר מעותק אחד בו מופיע 616 ובו אכן מוזכרות נירון קיסר כ-נרו קסר. סיבה טובה להאמין שזהו מקור המספר הן העובדות הבאות:
א. ברוב תעתיקי הוולגטה הקדומים (כולל התרגום היווני העתיק ביותר) לא נמצא בכלל ספר אוגוסטינוס הקדוש, דבר זה אינו מעיד בהכרח שהמקור הוא נוצרי ולא יהודי – והרי הנצרות והיהדות בתקופה זו היו עדיין מאוד קרובות זו לזו.
ב. נירון ידוע לא רק כאחד מהקיסרים השנואים ביותר על היהודים והנוצרים אלא גם כאחד מהקשים ביותר כלפי אחיו הרומאים, הנזקים שהסב לארצו היו כבירים ובמספר מקורות ותכתובות רומאיות הוא מוזכר כ "בהמה" תוסיפו לכך את צוואתו שהורישה את הממלכה לסוס..
ג. היהדות והנצרות עשו שימושים רבים מאוד בגימטריה על מנת לדבר בקודים שעה שהכובש שבקרבתם לא מבין אותם הקוד הספציפי זה הוא רק אחד מני רבים, ישנם עוד מספרים רבים בברית החדשה שמזכירים את יהודה איש קריות ואחרים.
ד. הפירוש הנוצרי המאוחר לקשר שבין ה"בהמה" והאנטיכרייסט הוא כזה:
1. נירון יה בהמה – ליכך 666 (או 616 תלוי בכתיב)
2. נירון היה שנוא ולכן הולבש עליו חזון אפוקליפטי של סוף העולם (חזון שנקשר גם בסוסים ופרשים כמוהו עצמו).
3. האנטיכרייסט הוא מבקש רעתם של הנוצרים.
4. מי היה גדול מבקשי רעתם בכל הזמנים? נירון
5. מה הקוד של נירון? 666 (616)
עכשיו ברורה ההתפתחות התיאולוגית.

ועוד עניין משעשע,
היהודים וגם הנוצרים בעקבותיהם נהגו פעמים רבות להתייחס לאנשים מקרים או חפצים בלשון "סוגי נהור" כלומר ההיפך מהנאמר, כך למשל ל"קלס מישהו" או "לברך מישהו" פירושם המילולי חיובי במהותו על אף שידוע שהפירוש הלוגי הוא שלילי, כך גם הבחירה במספרים 666 ו – 616 מבחינה זו, נוטים חוקרים דווקא להעדיף כיום את 616 כמספר המקורי על שום התכונות המיסטיות הבאות:

 1. 6, כפי שנאמר מספרו של האדם 12 (שני קצוות הפולינום) הם ירחי השנה.
 2. הסיפרה 1 במרכז הפולינום הרי היא מעידה על האחד שבשמים שעומד במרכזו עולמנו ותמיד נמצא בין בני האדם.
 3. סכום 3 הספרות יחדיו הוא 13 – מספר מצויין ליהדות

הנצרות תמצא בו חיזוקים דווקא לשטניותו לפיכך..
הגישה היהודית אל המספר תהיה לפיכך כמה הוא טוב, ונאה להתכבד בו, האירוניה היהודית תכנה כך את מבקש רעתה הגדול ביותר.

ו. סמלים: סמלי השטן

 

הפנטגראם, סמל כת השטן

בתרבות המערב, לשטן יש מספר סמלים מקובלים: צורת הפנטגראם ההפוך (מעין כוכב הפוך ומחומש חסום במעגל), צלב הפוך והמספר 666, מקורו של הסמל הראשון, הפנטאגרם (בגלגוליו השונים) אינו קשור לעבודת השטן, הסמל מופיע בדתות הפאגניות העתיקות והמודרניות, וגם ברפואה הסינית בתור סמל לחמשת האלמנטים: אש, אדמה, מתכת, מים ועץ.

גרסה מפותחת של הפנטגראם, המשומשת על ידי כתות שונות המאמינות בשטן היא פנטגראם אשר מצויר עליו תיש, כאשר חמשת פאות הכוכב הן שתי קרניו, שתי אזניו וזקנו.

צלב הפוך משמש כסמל השטן בעיקר הקשר של אנטי-נצרות, כיוון שהצלב הוא סמל הנצרות והוא מסמל את אלוקים, צלב הפוך מסמל את ההתנגדות לנצרות ואת השטן.

מקורו של המספר 666 כסמל השטן הוא הברית החדשה, אשר מציגה מספר זה כ"מספרה של החיה" או מספרה של הבהמה" לפי הפרשנות המקובלת, "החיה" או "הבהמה" היא השטן, נושא היווה להשראה לשיר המפורסם: THE NUMBER OF THE BEAST של להקת ההבי מטאל האנגלית איירון מיידן.

צורת הפנטגראמה, הצלב ההפוך והמספר 666 מזוהים כיום עם כת השטן, אך נעשה בהם שימוש נרחב גם בתרבות המטאל.

סכום עד כאן:
יש לבחון את הממצאים מול החומר שנאסף כולל פח"מ מהזירה.


הערת האתר: במידה ומופיעה * כדאי להשוות מול המסמך המקורי

 

0 Comments

עוד מאותה קטגוריה :

הפרויקט האמת היום נגיש ופתוח לציבור משנת 2016 ומתקיים במימון עצמי דבר שגורר עלויות רבות של זמן כוח אדם ושעות פיתוח, במידה ואהבתם את האתר ומצאתם אותו תורם לבירור האמת בפרשה הכואבת הזו, שקלו לבקר בחנות שלנו ולתמוך בהמשך פיתוח האתר.

* תומכים רשאים לצפות ולהשתתף בקבוצת דיון עצמאית וסגורה ויקבלו על כך הודעה בדואר האלקטורני.

חומרים נוספים:

ת/146 תשאול התלמיד נת.אל : 'מסר כי ראה אותה בין 12:00-13:00, לא זוכר בדיוק באחת ההפסקות הקצרות תאיר עמדה ליד כיתה ט2 ביחד עם נמרוx פלטx'

11/12/2006אל: רמ"חמאת: יובל מוזס 1077XXX            הנדון: דוח תשאול בתאריך הנ"ל מסר לי נתנאx אלוx כי לא הכיר את תאיר באופן אישי, יודע מי זאת

%d בלוגרים אהבו את זה: