נ/082 עדותו של אב הבית קובx סמברנx

ראיתי בפני את הנ"ל ורשמתי הודעתו כדלקמן:

אני אב בית בבית הספר נופי גולן שבקצרין, בעניין רצח הילדה תאיר ראדה מסרתי מספר עדויות, אחת ביום רביעי ביום הרצח והעדות נגבתה על ידי החוקר ציון עדות זאת הופסקה כי ציון נקרא בדחיפות להגיע לזירת הרצח וכן גם אני נקראתי להגיע לזירה וזאת בתוקף תפקידי וגם בגלל שהייתי היחיד עם מפתחות של בית הספר וביום שישי נגבתה ממני עדות נוספת ובה מסרתי את כל הידוע לי ומה שאני זוכר.

ש. מי ומתי מצא את הגופה של המנוחה לראשונה?
ת. בסביבות שש ורבע בעת שערכתי חיפושים בבית הספר יחד עם בחור נוסף שלא זכור לי שמו אך הוא מקצרין תימני שעובד ביקב ויש לו שפם, אז ראינו בחור שרץ לעברנו שמו חדx ולא ידוע לי שמו הפרטי הוא גם תושב קצרין, חדx אמר לנו מצאתי אותה, יתכן ואמר מצאנו אותה והלכנו אחריו לשירותי בנות של שכבה י', חדx הצביע לנו על תא השירותים השני ואמר שהדלת סגורה, אני לקחתי למיטב זכרוני כיסא שעמד מחוץ לחדר השרותים. זה כיסא פלסטיק בצבע אפור שנקרא כיסא מורה. הבאתי את הכיסא מול הדלת של התא השני בשירותים ועליתי עליו לראות לתוך התא ואז ראיתי את תאיר מונחת שם יושבת על האסלה כשגופה כתפה פונה לצד ימין שלה ושעונה על הקיר, אני הצצתי מלמעלה למשך מספר שניות ואז הלכתי למשרדי כדי להביא שפיץ פלייר כדי לפתוח איתו את דלת התא מבחוץ, הבאתי את השפיץ פלייר וניסיתי לפתוח את המנעול ולא הצלחתי כי רעדתי כולי והידיים שלי לא עבדו וכמה שזכור לי נתתי את השפיץ פלייר לאחד מהשניים שהיו לידי יתכן שלחדx והוא פתח את התא ואני יצאתי מהשרותים כי לא יכולתי לעמוד במראה של הגופה, חדx אמר לי שהוא כבר צלצל למד"א ואני הלכתי לפתוח את השער הצפוני של בית הספר כדי שהאמבולנס יכנס פנימה שם ראיתי שוטרים שחיפשו את תאיר והודעתי להם שמצאו את תאיר בתא של השירותים אני חיכיתי בסמוך לשער מספר דקות וכשהאמבולנס לא הגיע התקשרתי שוב למד"א ונאמר לי שהוא כבר מגיע לבית הספר וכשחזרתי לתוך בית הספר ולחדר השירותים כבר היו במקום הרבה שוטרים ואנשים נוספים.
ש. האם אתה נכנסת לתוך תא השירותים שבו היתה מונחת תאיר או לתא שירותים אחר באותו חדר שירותים?
ת. כמה שזכור לי לא נכנסתי לשום תא שירותים שם ובטוח שלא לתא שירותים שבו הייתה תאיר.
ש. האם האנשים הנוספים שהיו איתך בחדר השירותים נכנסו לתאים בשירותים?
ת. לא ראיתי אף אחד שנכנס לתאי השירותים
ש. מי היה בחדר השירותים שבו נמצאה תאיר?
ת. מה שזכור לי שהיינו שלושה או ארבעה הכוונה אני והבחור שערך איתי חיפושים וגם חדx שיכול להיות שאיתו היה אדם נוסף שאני לא מכיר אני רוצה להגיד לך שמאז אותו הלילה שראיתי את תאיר אני לא ישן טוב בלילה והכל מבולבל לי, כל הזמן המראה עולה לי לראש, אני רוצה לציין שאני בטיפול פסיכולוגי, אצל הפסיכולוגית של בית ספר לאחר המקרה.
ש. היכן היה הכיסא מחוץ לחדר השירותים ולמה הוא היה בחוץ?
ת. עד כמה שזכור לי מחוץ לשירותים בצד ימין מהכניסה לשירותים
ש. האם הדלתות בשאר התאים היו פתוחות או סגורות
ת. לא שמתי לב לזה ולא זוכר את זה
ש. איזה נעליים נעלת באותו הערב כשנכנסת לחדר השירותים בו נמצאה תאיר?
ת. הייתי עם נעליים בצבע שחור שהיום הבאתי לכם למשטרה את הנעליים וזאת לבקשתכם.
ש. האם כשהגעת לראשונה לחדר השרותים הבאת איתך את הכיסא או שרק אחרי שנכנסת לחדר השירותים יצאת והבאת את הכיסא?
ת. לא זוכר
ש. מתי נכנסת לאחרונה לחדר שרותים זה ולשם מה
ת. אם נכנסתי לשם זה היה לפני שלושה שבועות וזה בדרך כלל לצורך תיקון נזילה או הצפה, זה מה שזכור לי.

(אני רס"ב אמור דוד עובר לחקור את קובי באזהרה ראה עדות נפרדת)

הודעתו הוקראה לו ואושרה בחתימת ידו


הערת האתר: במידה ומופיעה * כדאי להשוות מול המסמך המקורי

0 Comments

כיצד לתמוך בפיתוח האתר?

האתר 'האמת היום' קיים משנת 2016 ומונגש לציבור ללא עלות , כל רכישה של ביטוח רכב בליברה באמצעות הקישור המצורף מאפשרת לכם לעזור לנו להמשיך לפתח את האתר בתכנים נוספים.

רכוש ביטוח רכב

חומרים נוספים:

פרוטוקול דיון טכני בדבר זימון עדים

לגופם של דברים, שמענו בקשב רב את טענות הסניגור אשר למועד תחילת המשפט ולא שוכנענו, כי פתיחת המשפט במועד שנקבע תפגע בהגנת הנאשם.

מאליו מובן, כי במהלך ההליך וככל שיסבור הסניגור שיש עדים שכבר נחקרו ויש צורך בחקירתם הנוספת וזאת בגלל חומר חקירה נוסף שהגיע לידו ככל שנאשר את העדים הנוספים שבאמצעותם יוגש החומר הנוסף, הרי שכמובן נשקול באהדה בבוא העת את בקשת הסניגור. הן למנוע את הגשת חומר החקירה הנוסף והן לזמן שוב עדים שכבר נחקרו.

עוד יובהר וזאת למען הסר ספק, כי מבחינת ביהמ"ש כתב האישום אשר הוגש, הוא כתב האישום הסופי על רשימת העדים שבו וככל שתבקש הפרקליטות בעתיד לתקן את כתב האישום על דרך הוספת עדים, הרי שתהיה קנויה הזכות לסניגור להתנגד ובית המשפט יחליט בבוא העת.

ת/344 דוח בדיקה ותפיסה מחדר המחשב של זדורוב 'מצאתי דיסק אחד שכתוב עליו ברוסית בטוש שחור "קטלוג נשק קר" '

  28/12/2006אל: רמ"חמאת: לב ארליכמן הנדון: דוח בדיקה ותפיסה היום במשרדנו בדקתי יחד עם רס"מ אורי מקינולוב את הדיסקים שניתפסו בתאריך 27/12/2006 בחדר המחשב בביתו

%d בלוגרים אהבו את זה: