נ/160 הודעתה של המורה אר.ח. על הפלקט שנכתב בו "תאיר היום שלך הגיע"

אני מורה בבית ספר נופי גולן ביום ההלויה של המנוחה תאיר ראדה בקצרין, אני הייתי בבית הספר הסתובנו בכיתות בבית הספר ברחבה של החטיבה הצעירה, בחוץ היה דף גדול לבן שילדים התגודדו סביבו.

ראיתי התקהלות ונגשתי לשם, ואז ראיתי שהדף הזה קרוע, הורדתי את הבריסטול נתתי אותו לטיxx רכזת השכבה של כיתה ז' והחלק החסר היה בתוך שקית ניילון אצל לxx היועצת ביד, היה כתוב על החלק הזה שאתה יכול להבין שזה לא נחמד, מה שאני זוכרת שהיה כתוב "הגיע זמנך" ממש אני לא זוכרת יותר אני לא טיפלתי בנייר הזה ולא יודעת היכן הנייר הזה, אני גם לא יודעת מי כתב את המשפט הנ"ל ובאיזה כיתה זה נכתב.


הערת האתר: במידה ומופיעה * כדאי להשוות מול המסמך המקורי

0 Comments

כיצד לתמוך בפיתוח האתר?

האתר 'האמת היום' קיים משנת 2016 ומונגש לציבור ללא עלות , כל רכישה של ביטוח רכב בליברה באמצעות הקישור המצורף מאפשרת לכם לעזור לנו להמשיך לפתח את האתר בתכנים נוספים.

רכוש ביטוח רכב

חומרים נוספים:

ת/091 אל.גד. מסיע הטרמפ, מנסה לזהות את הטרמפיסט מא.כה. "אלx גדקx השיב כי אינו מזהה אותו ולא יודע מי זה לאחר שיצא העד שאלתי את מאוx כהx האם זיהה את האדם העומד מולו הנ"ל השיב כי הוא לא מזהה אותו ולא יודע מי זה"

אל: תיק החקירה  יחידה: נוער חשיפה עמקיםמאת: פקד מרי דניאלי תאריך 29/12/2006 שעה 11:50 הנדון: דוח פעולה בתאריך 29/12/2006 בשעה 11:25 ביחד עם רס"מ דוד

ת/213 הודעתו של ראובx ג'נxx

ראיתי את הנ"ל בפני ורשמתי את עדותו כדלקמן: אני מנהל עסק לחומרי בניין קל וחומר, הנמצא באזור התעשייה בקצרין, מסרתי מס' הודעות במשטרה ועניתי על

%d בלוגרים אהבו את זה: