נ/238 עדותה של התלמידה עד.בו. עדת הגנה מס' 33 "שהיה ילד או נער בן 18 שאמר לה שהוא אוהב אותה והוא מטבריה"

אני הגעתי היום לתחנת המשטרה כדי למסור עדות על מה שאני יודע בקשר לתאיר ראדה שנרצחה, ביום רביעי היינו יחד בבית הספר נופי גולן בכיתה דיברנו וצחקנו במהלך היום באזור התיכון אני לא הייתי, ואז בשעת ערב פגשתי את אבא שלה ששאל אותי אם ראיתי את תאיר וכאשר אראה אותה הוא ביקש שאתקשר אליו.

ש.מה את יודעת על תאיר ועל החברים שלה?
ת. אני יודעת שהיה ילד או נער בן 18 שאמר לה שהוא אוהב אותה והוא מטבריה בשם אבי ואני לא יודעת מה שם משפחה שלו והיא אמרה לי שהיה כמה פעמים בקצרין והיא אמרה לו שיעזוב אותה כי היא לא רוצה איתו שום קשר וגם חברות של תאיר דיברו איתו וזהו.
ש.מה ידוע לך על אותו מקרה שבו סופר כי תאיר נקלעה אולי לאיזה מקרה?

ת. קראתי באינטרנט ושמעתי בבית הספר שתאיר הלכה לשתות ואז היא שמעה משהו שלא היתה צריכה לשמוע ואז ניסו להפחיד אותה, תאיר התנגדה ואז רצחו אותה, את זה קראתי באינטרנט באתר* השין וגם בוואלה וגם בויאנט
ש. האם את אולי היית עדה למקרה?
ת. לא אני לא הייתי עדה למקרה, לא הייתי בתיכון סיפרו לי וקראתי, תאיר לומדת איתי בכיתה, אז כולם מדברים וגם מה שקראתי באינטרנט, אני לא ראיתי כלום אנשים סיפרו לי ואני אמרתי שקראתי את זה באינטרנט זה מה שיש לי לומר אני כך שמעתי וזה מה אני יודעת כי אני איתה בכיתה. 

הוקראה ואושר כנכון בחתימת שמו ובנוכחותו*


הערת האתר: במידה ומופיעה * כדאי להשוות מול המסמך המקורי

0 Comments

כיצד לתמוך בפיתוח האתר?

האתר 'האמת היום' קיים משנת 2016 ומונגש לציבור ללא עלות , כל רכישה של ביטוח רכב בליברה באמצעות הקישור המצורף מאפשרת לכם לעזור לנו להמשיך לפתח את האתר בתכנים נוספים.

רכוש ביטוח רכב

חומרים נוספים:

חקירת עד התביעה יעקב מלכא (ב – 2006 היה חוקר נוער מרחב חוף, כיום חוקר בימר חוף)

העד, מר י. מלכא: אתה שואל מאיפה באתי עם השיגעון, אז אני מסביר לך שבשביל לרצוח ילדה בת 13 צריך להיות איזשהו שיגעון.
עו"ד י. הלוי: אז למה מגיעה לו הפחתה על הריגה,
העד, מר י. מלכא: אולי היא תקפה אותו, אולי קנטרה אותו, אולי קיללה אותו, אולי זרקה עליו אבנים, אני לא יודע מה היה הוא צריך להגיד מה היה, יש הבדל בין שני הדברים?
עו"ד י. הלוי: זה מאד נחמד שאתה עושה מכולם מטומטמים ואתה חכם.

%d בלוגרים אהבו את זה: