'ציורים של נערה מתה, כשאחד מהם מראה נערה שסופת גרון'

נעצרה חשודה ברצח בשם לירון רוביישטין*, תלמידת בית הספר "נופי גולן". לצוות החקירה נודע כי זמן קצר לפני הרצח ציירה לירון* 3 ציורים של נערה מתה, כשאחד מהם מראה נערה שסופת גרון מוטלת על הרצפה. המשטרה ביקשה לראות את הציורים אך לירון* נמנעה מלהציג אותם בתירוץ שהם נמצאים בבית הספר אך בדיקה בבית הספר העלתה שלירון* לקחה אותם דווקא לביתה. עד היום לא נתפסו הציורים.
  • יא. זאת ועוד, בחקירתה של לירון* מצאו השוטרים כי במכשיר הסלולארי שלה נתגלו מספר ההודעות הכתובות הבאות: "את תחזיקי מעמד בייב. אני ממש לא מודאג. תצאי לשתות משהו"
  • (6.12, 1:44 pm), "לדעתי דווקא הראשון להידקר זה הם.. מה איתך מתוקה, איך את מרגישה?"
  • (6.12, 1:39 pm), ""
  • (10.12, 10:07 pm), "גילו משהו?"
  • (10.12, 10:09 pm). במזכר נוסף של אחד החוקרים נאמר כי במהלך כל חקירתה קיבלה לירון* הודעות כתובות בה נאמר לה שלא תספר דבר. חרף העובדה שההודעות הראשונות התקבלו דקות ספורות לפני הרצח ושתי ההודעות האחרות נכתבו במהלך חקירתה במשטרה, נזנח כיוון חקירה זה לחלוטין. המשטרה לא בדקה מי שלח ללירון*את ההודעות, מה ענתה עליהן ומה פשר האמור בהן.
  • יב. לא זו אף זו, ישנה עדות של תלמידת בית הספר אשר מסרה למשטרה כי מספר פעמים הבחינה בלירון* ובתלמידים נוספים עימם נהגה להתרועע, כאשר הם מסתובבים בשטח בית הספר עם סכינים ודוקרנים.
מתוך פורטוקול הדיון: מתוך עתירה משפחת ראדה

0 Comments

עוד מאותה קטגוריה :

הפרויקט האמת היום נגיש ופתוח לציבור משנת 2016 ומתקיים במימון עצמי דבר שגורר עלויות רבות של זמן כוח אדם ושעות פיתוח, במידה ואהבתם את האתר ומצאתם אותו תורם לבירור האמת בפרשה הכואבת הזו, שקלו לבקר בחנות שלנו ולתמוך בהמשך פיתוח האתר.

* תומכים רשאים לצפות ולהשתתף בקבוצת דיון עצמאית וסגורה ויקבלו על כך הודעה בדואר האלקטורני.

חומרים נוספים:
%d בלוגרים אהבו את זה: