ת/058 מתן צו לחב' סלקום להוצאת פרטי מנוי/פלט שיחות מממכשיר הטלפון של תאיר

0 Comments

עוד מאותה קטגוריה :

הפרויקט האמת היום נגיש ופתוח לציבור משנת 2016 ומתקיים במימון עצמי דבר שגורר עלויות רבות של זמן כוח אדם ושעות פיתוח, במידה ואהבתם את האתר ומצאתם אותו תורם לבירור האמת בפרשה הכואבת הזו, שקלו לבקר בחנות שלנו ולתמוך בהמשך פיתוח האתר.

* תומכים רשאים לצפות ולהשתתף בקבוצת דיון עצמאית וסגורה ויקבלו על כך הודעה בדואר האלקטורני.

חומרים נוספים:

עדות ראובן אזולאי , בלש בתחנת גולן

העד, מר א. ראובן : הנאשם ניסה (לא ברור) אמרתי לו תהיה רגוע, הכי טוב לעשות ניקיון, מה עשית עשית, מה לא עשית לא עשית, ואז שאלתי אותו עשית או לא עשית? אז הוא אמר לי ב- 99 אחוז עשיתי וזהו.
כב' הש' א. קולה : טוב.
עו"ד ו. קבלאווי : טוב, בשחזור עם הנאשם אחרי זה שיוצאים לשטח רואים אותך אתה כבול עם היד לנאשם במהלך כל השחזור, הטענה היא שאתה זה שהובלת את הנאשם למקומות שהוא הצביע עליהם, תתייחס לטענה הזאת.
העד, מר א. ראובן : זו טענה לא נכונה מכיוון שאני מעולם לא הייתי בנופי גולן, לא הייתי בבית הספר ולא נכנסתי אליו, הפעם הראשונה שנכנסתי לבית הספר זה ביום השחזור.
עו"ד ו. קבלאווי : מה ידעת על הרצח מבחינת המיקום שלו?

ת/600 תלמיד ברנקו וייס ג.א. : 'טען כי אינו זוכר היכן היה ביום ד' 06/12/2006 טען כי יתכן ולא למד ואינו יודע מי ביצע את הרצח'

17/12/2006 אל ר צח"מ מאת רסב אריה בנאסולי מזכר היום סמוך לשעה 13:10 נכנסתי יחד עם הקטין גריגוxx אנוחxx למשרד בקצרין יחד עם רס"ב דודו כהן, הזדהיתי,

%d בלוגרים אהבו את זה: