נ/064 הודעתו של התלמיד עמ.מל. ישב עם תאיר בפרגולה בשיעור שישי וגם בהפסקה עד 13:05 ונכנסו יחד לכיתה ט1, "תאיר הכניסה אוזניות לתיק"

ראיתי את הנל בפני ורשמתי את עדותו כדלקמן:

אני תלמיד בי"ס נופי גולן לומד בכיתה ט -1
ש. ספר לי כל מה שידוע לך על המנוחה תאיר ראדה?

ת. אני ידיד שלה מגיל קטן, שנינו מקצרין ולמדנו מכיתה ד׳ באותם בתי ספר ומכיר אותה טוב ולפעמים אנחנו משוחחים ביננו, מדברים בבית ספר אך אין ביננו קשר שיוצאים ביחד או יום יומי. אני מכיר אותה כילדה חברתית מאוד עם כולם, מקובלת על כולם, ילדה שמחה צוחקת עם כולם ומורגשת מאוד בבית הספר. אני לא יודע על שום סכסוכים איתה או שמישהו איים עליה או בעיות אחרות בבית הספר. לא שמעתי על דברים כאלה ולא מוכרים לי בעיות כאלה איתה

אני יודע שהיא בחורה יפה ובטח תלמידים ניסו להתחיל איתה ואני שמעתי כמו כולם שהיה בחור ממגדל ששלח לה הודעות אס אם אס, ואיים עליה שירצח אותה, את זה שמעתי מהחברות שלה , אני לא יודע אם זה היה רציני
או סתם ואם באמת היו לה הודעות כאלה או איומים אני ממנה לא שמעתי על האיומים האלה

ש. ספר לי מה ידוע לך על תאיר באותו היום של הרצח. האם נפגשת איתה איפה ומתי?

אני ראיתי את תאיר באותו היום של הרצח ונפגשתי איתה הרבה פעמים ודווקא ביום הזה היא נראתה שמחה ורגילה, התנהגה רגיל במשך כל להיום, פעם אחרונה שנפגשתי איתה באותו היום זה היה בשיעור שישי שישבנו יחד בפרגולה בחוץ עד הסוף השעה השישית וגם בהפסקה עד 13:05, היינו יחד ונכנסנו לכיתה שלי ט1 שם ישבנו והיו הרבה תלמידים וכולם דיברו עד שהמורה גוXX עטXX נכנסה לכיתה וביקשה מאיתנו לצאת החוצה ויצאנו ואז אני הלכתי הביתה ותאיר נכנסה פנימה לתוך הבניין וזה אולי בשעה 13:10 לערך וזה הקטע האחרון שאני ראיתי אותה בבית הספר.
ש. באיזה שעה ישבת עם החבר שלך איXX לזXX בקומה הראשונה ושמעת מוסיקה?

ת. אני לא ישבתי עם איXX בקומה הראשונה ולא שמעתי איתו מוסיקה, אני זוכר כי ישבנו בפרגולה ושמענו מוסיקה באם פי 4 , אני זוכר שגם תאיר היתה בפרגולה, היא ואיXX ועוד תלמידים הצקנו לה קצת וזה רק אני ואיXX, זה היה בצחוק, הרבצנו יותר נכון היא הרביצה לנו כך סתם ובשלב זה היא קיפלה את האוזניות שהיו לה ושמה בתיק ונכנסה פנימה לבנין.
ש.מי הסתובב בבניין בשעות האלה ואם ראית אנשים בקומה הראשונה באזור הברזייה?
ת. היו תלמידים לא מבית הספר שלנו שהסתובבו בפנים והם מקצרין, אחד ממושב שעל שמותיהם מקצרין: אוX כXX כיתה י לומד ליד קרית שמונה השני אוX מקצרין גם מכיתה י לומד עם אוX גולXX רXX מכיתה ט ' משעל אמו מורה כאן בבית הספר
ועוד תלמיד בשם בשן ניקXXXX מקצרין מכיתה י לומד איתם ליד קרית שמונה.
ש.מה אתה יכול לומר לי בעניין הרצח של תאיר?
ת. אני משער שתאיר נכנסה לשירותים והזמן הזה לא התאים היא נתקלה בתוך השירותים עם אנשים וראתה דברים שלא היתה צריכה לראות ואז רצחו אותה או שהיא נתקלה באיזה פסיכי חולה ורצה לאנוס אותה והיא לא הסכימה ואז רצח אותה. או ששמעתי שמישהו ממגדל שרצה להיות חבר שלה, שמעתי מהחברות שלה שהוא איים לרצוח אותה, אני ממנה לא שמעתי על האיומים ולא מכיר את הבחור הזה ממגדל.

הודעתו הוקראה בפניו  ואושרה כנכונה בחתימתו

0 Comments

עוד מאותה קטגוריה :

הפרויקט האמת היום נגיש ופתוח לציבור משנת 2016 ומתקיים במימון עצמי דבר שגורר עלויות רבות של זמן כוח אדם ושעות פיתוח, במידה ואהבתם את האתר ומצאתם אותו תורם לבירור האמת בפרשה הכואבת הזו, שקלו לבקר בחנות שלנו ולתמוך בהמשך פיתוח האתר.

* תומכים רשאים לצפות ולהשתתף בקבוצת דיון עצמאית וסגורה ויקבלו על כך הודעה בדואר האלקטורני.

חומרים נוספים:

פרוטוקול החלטות ביהמ"ש מיום 14/11/2021 בעניין דורון בלדינגר

היום הוגשה לתיק בקשה דחופה ע"י מר דורון בלדינגר שהיה עד הגנה בהליך הראשון מושא משפט חוזר זה. לטענתו, יש בידו ראיות אשר יש בהן כדי לקדם את חקר האמת . לבקשתו, צורף מסמך ודיסק ובו ראיות.

הבהרנו במהלך הדיון בע"פ, כי מדובר בדרך לא מקובלת והדבר לא היה מקובל לא על ב"כ המאשימה ואף לא על ב"כ ההגנה.

נ/236 עדותו של התלמיד שג.אל.לפני שלושה שבועות רבנו אני ותאיר ואני לא זוכר על מה רבנו לא דיברנו שלושה שבועות, לפני שלוש ארבע ימים התחלנו לדבר הילדים בבית הספר השלימו ביננו" "באודיטוריום הפאלפון שלי היה בכיס ונלחץ לי על המקשים ואני ראיתי שתאיר הסתכלה על הפאלפון שלה והסתכלה עלי אז בדקתי בפאלפון שלי את השיחות יוצאות אם התקשרתי אליה בטעות ואז שלחתי לה הודעה "הוא צילצל"

ראיתי את הנ"ל לפני וגביתי את עדותו בנוכחות אביו דוx אני תלמיד בנופי גולן בכיתה ח3 אתמול בשעה 20:00 בערך נודע לי על המקרה שקרה

%d בלוגרים אהבו את זה: