'עובדה' מראיון עם א.ק ועד התחקיר על המכון לרפואה משפטית.

לצפייה ישירה (2 תחקירים)
תיק זדורוב מגיע לעובדה 'על הספק'
2018

' "עובדה" פותחת עונה עם פרשת תאיר ראדה ועם האנשים שהתיק הזה לא מפסיק לרדוף אותם: מפרקליט המדינה עד סגן ראש השב"כ לשעבר, מהסניגור של רומן זדורוב ועד א"ק – שכבר לא מתחבאת מאחורי ראשי התיבות. קוראים לה אולה, והיא מתייצבת בשמה האמיתי מול אילנה דיין – ועונה על כל השאלות הקשות. צפו בכתבה המלאה' (מאקו)

תוכן ספוילר

לצפייה ישירה
סודות מהמכון לרפואה משפטית
2014

האם זויפו נתונים וסולפו דוחות במכון לרפואה משפטית רק כדי להקל על פרקליטות המדינה להרשיע נאשמים ברצח? תחקיר "עובדה" חושף עדויות קשות על הנעשה מאחורי חומות המכון באבו כביר. עדויות שלא היו נחשפות אלמלא מלחמתה של רופאה אמיצה אחת, שחוות הדעת שלה עשויה אולי להביא לזיכויו של רומן זדורוב מרצח תאיר ראדה. צפו בתחקיר המלא (מאקו)

0 Comments

עוד מאותה קטגוריה :

רק תאיר יודעת

לצפייה ישירה סרטו התיעודי של שרון גל, אשר יוצא לחפש מענה לשלל השאלות שנשארו פתוחות בפרשת הרצח של תאיר ראדה בחורף 2006 בקצריןhttps://youtu.be/7od5k-IJVOk ההודעה הראשונה

הפרויקט האמת היום נגיש ופתוח לציבור משנת 2016 ומתקיים במימון עצמי דבר שגורר עלויות רבות של זמן כוח אדם ושעות פיתוח, במידה ואהבתם את האתר ומצאתם אותו תורם לבירור האמת בפרשה הכואבת הזו, שקלו לבקר בחנות שלנו ולתמוך בהמשך פיתוח האתר.

* תומכים רשאים לצפות ולהשתתף בקבוצת דיון עצמאית וסגורה ויקבלו על כך הודעה בדואר האלקטורני.

חומרים נוספים:

חקירת דני זולין

עו"ד שרון הר ציון : דני זולין. כב' הש' אשר קולה : חבר שלו? (הערת האתר: הכוונה, אם חבר של עגור אלון העד שהעיד לפניו)

עתירה משפחת ראדה

בג"ץ 3041/07 הוריה של תאיר ראדה הגישו תביעת נזיקין אזרחית נגד בית הספר "נופי גולן", בו נרצחה בתם, המועצה האזורית גולן, המועצה המקומית קצרין ומשרד

%d בלוגרים אהבו את זה: