נ/242 זכ"ד זה.בנ. – זוג מורים 'מדובר ברוצח מתוך בית הספר'

18/12/2006

אל – תיק החקירה
הנדון " זכ"ד שיחה

  1. היום נתבקשתי ע״י רמ״ח תשאול יורם אזולאי לנסוע לנאות גולן לגברת זxx בxx, יש לה מה למסור
  2. הגעתי ליישוב וישבתי עם זxx ובעלה סיxx. הנ״ל מסרו לי שזxx מורה בביה״ס ״נופי גולן״, נמצאת בשנת שבתון והבעל עזב את ביה״ס, היה מורה בביה״ס עד שנה שעברה.
  3. זהxx ובעלה מסרו שהם חושבים הרבה על המקרה בביה"ס ולדעתם מדובר ברוצח מתוך ביה"ס
  4. סx מסר – ככל הידוע לו שכבה י' הייתה בטיול בתל אביב והוסיף שיש בשכבה י' תלמיד בשם אלxxx שכח מה שם המשפחה שלו, תלמיד רוסי גבוה, עיניים כחולות, שקט, הילדות היו מציקות לו, התלמיד הזה לא היה מדבר כמעט בכלל אבל כשהיה מתעצבן היה מסוגל להרוג מישהו
  5. סיx אמר שקשה לו להאמין שהתלמיד סיx היה בטיול ואם אכן יתברר שלא יה בטיול שווה לבדוק את התלמיד הזה, מדובר בילד שקט, היה יושב בסוף הכיתה מאחור, לא מדבר, נהג לצייר כל מיני ציורים מוזרים במחברות, ציורים של כת שטן, סיx חזר ואמר ששווה מאוד לבדוק את הילד הזה.
  6. בהמשך השיחה זהxx מסרה שלא תהיה מופתעת אם בנות מעורבות באירוע על רקע קנאה מתאיר שהייתה ,תלמידה בולטת. עלו שמות של 2 תלמידות האחת בשם דxx קxx משכבה י׳ – מדובר בתלמידה מופרעת במיוחד, שולחת ידיים בלי לעדות חשבון ואלימה, עד כמה שהם יודעים דxx עדיין לומדת בבית הספר. והילדה השניה בשם נxx אxx גם משכבה י׳- מדובר בילדה בעייתית, אלימה עזבה את ביה״ס והיום היא בביה״ס ברנקו וייס או בקידום.
  7. בסיום השיחה חזרתי לתחנת גולן, בדקתי רשימת תלמידים שלא יצאו לטיול. התלמיד אxx לא מופיע ברשימה, מדובר ברשימה בכתב יד, ורשמתי דו״ח זה.
  8. לציין שסxx סיפר לי שהוא דיווח לרכזת השכבה יותר מפעם אחת על התנהגותו של התלמיד אxx, דיווח שלדעתו אxx צריך לעבור טיפול.

הערת האתר: במידה ומופיעה * כדאי להשוות מול המסמך המקורי
דרג מאמר זה:
5/5
Section 1
Section 2
Section 3