נ/308 הודעתה של עובדת הנקיון תמ.פו. עובדת עם בנה אל.פו.

ראיתי את הנ"ל לפני ורשמתי את הודעתו כדלקמן:

אני עובדת בתור מנקה בבית ספר נופי גולן בקצרין דרך החברה 'רמי הובלות בע״מ'. אני עובדת שם 3 שנים, אני עובדת שם יחד עם בני אלכxx, בן 26 כשהוא בעצמו מתכנת מחשבים במושב כינרת אבל הוא עוזר לי בנקיון כי אני מפחדת ללכת לשם לבד.

ש. למה את מפחדת לעבוד לבד בבית הספר?
ת. כי אני מתחילה לעבוד בבית ספר משעה 22:00 ומסיימת בסביבות 24:00 בדרך כלל אני מנקה את אולם הספורט אחרי זה באים לתוך בית הספר בודקים נעילת הדלתות בקומה ראשונה, במשרדים, כיבוי אורות, דלתות צדדיים ובודקים נזילת מים בשירותים ליד הספריה בקומה ב' על פי בקשתו של רמx, לכן אני מפחדת להיות בבית ספר לבד כי זה בלילה, אני אף פעם לא עובדת בבית ספר במשמרות אחרות, כשקרה המקרה עם הילדה גם הגעתי לעבוד בשעה 22:00, אבל כבר היה מלא משטרה ולא נתנו לי להכנס לתוך בית הספר וחזרנו עם בני הביתה.
ש. האם יצא לך לראות משהו או מישהו חריג נכנס לבית ספר בשעות עבודתך שם?
ת. פעם או פעמיים בשנה שעברה ראיתי קבוצה של שלושה חברה כבני 20 אשר מצאתי אותם בתוך בית הספר בקומה א', לא יודעת מה הם עשו שם, אבל פניתי אליהם וביקשתי לעזוב, הם ענו לי שם יודעים את קוד הכניסה ויעזבו בעצמם אבל אני לא הסכמתי ועמדתי על כך שיצאו מיד והם עזבו, אני לא אוכל לזהות אותם, אבל כפי שאני זוכרת הם לא נראו בצורה חריגה, בפעם השניה היה מקרה שעבדה אזעקה ואני פתחתי דלת למשטרה והמשטרה מצאה בתוך בית ספר כמה אנשים אני לא ראיתי אותם ולא יודעת מי הם, אני רוצה להגיד לך שתמיד כשאנו באים לעבודה בשעה 22:00 אני מוצאת שער הראשי פתוח ואין שם שומר והשערים האחרים ליד מגרש הספורט ומאחורי בית הספר גם פתוחים לרווחה זה לא מוצא חן בעיני אבל אין עם מי לדבר, אני זוכרת שלפני מספר ימים, לפני שהילדה נרצחה בבית הספר, היה איזה שהוא אירוע בבית הספר בערב אולי דיסקוטק אבל אני לא יודעת מה בדיוק מהות האירוע, זה היה בתוך המבנה של שתי קומות, השייך לבית הספר, אין לי מה להוסיף לגבי האירוע הזה, אני רוצה לספר לך שתמיד אנו מוצאים דלתות נעולים בתאי השירותים, זה כל הזמן תאים שונים, אני לא יודעת מדוע נועלים תאים ומי עושה את זה לפעמים זה סגור מספר ימים ופתאום הדלת נפתחת ואני מוצאת שם הרבה לכלוך וזה מוזר הרי אם התא נעול אף אחד לא אמור להיות שם אבל אני אף פעם לא ניקיתי שירותים בתוך בית הספר אלא רק ליד אולם הספורט.

זו הודעתי שהוקראה בפניי ואושרה בחתימתי


הערת האתר: במידה ומופיעה * כדאי להשוות מול המסמך המקורי
דרג מאמר זה:
5/5
Section 1
Section 2
Section 3