ת/610 חוקרי המשטרה מבררים האם ניתן לראות את איזור חור המנעול של הדלת השנייה מהכניסה לשירותי הבנות בזירת הרצח

אל ראש הצח"מ                                                   תאריך:  31/12/2006
מאת רס"ב אריה בנאסולי                                      מס' תיק

הנדון: דו"ח זכרון דברים

היום סמוך לשעה 12:45 נגשתי יחד עם החוקר מוטי אסרף לביס נופי גולן שבקצרין על מנת לבדוק אם ובאיזה שלב ניתן לראות את איזור חור המנעול של הדלת השניה מהכניסה לשירותי הבנות כיתות י' (מקום הרצח).  הואיל ודלתות אלו פורקו לנגשנו לשרת ביהס, פירקנו 2 דלתות משירותי הבנים והעברנו אותם לשירותי הבנות.

במנעול הדלת שהתקנו בתא בו נרצחה המנוחה המנעול לא תקין. התקדמתי מכיוון הכניסה של שירותי הבנות תוך הסתכלות במראה, מהכניסה כלל לא ניתן לראות את ידיות הדלתות ולא את המנעולים עצמם, התקדמתי וכשהייתי במרחק 150 ס"מ מהמראה (רק במראה השלישית מימין יכולתי לראות), ראיתי בצד השמאלי התחתון לראשונה את ידית דלת התא השני בו ארע הרצח וכן את חור המנעול.
מאותו מקום המרחק שלי מהמנעול של הדלת עצמו הוא 1.70 ס"מ, מרחקים אלו נמדדו באמצעות מטר מגובה החזה שלי.

כלל שהתקדמתי והתקרבתי למראה ולדלת תא מס' 2 ניתן היה לראות את ידית הדלת והמנעול בצורה ברורה יותר דרך המראה (עם זאת עלי לציין כי היה קשה לי לזהות את המנעול הלא תקין וכי רק לאחר שהסתכלתי הן במנעול תקין והן במנעול לא תקין רק אז היה לי קל יותר לזהות את המנעול הלא תקין.

יש לציין כי בעת שניתן לראות לראשונה את חור המנעול של הדלת של התא בו ארע הרצח, ראיתי גם את חור המנעול של הדלת השלישית מהכניסה מימין, ניתן היה לראות אותה בחלק התחתון מצד ימין של המראה.

אותה פעולה של בדיקת הפעם הראשונה שניתן לראות את המנעול בוצעה גם על ידי החוקר מוטי אסרף ויוסי לוי, שניהם נמוכים ממני, גובהי מטר ושמונים.
פעולות אלו שלי ושלהם צולמו על ידי מוטי כשיש לציין כי תמונה אחת צולמה על ידי – המיקום הראשון ממנו ניתן היה לראות את חור המנעול לראשונה על ידי – צילמתי מה ניתן לראות מאותו מקום בו עמדתי דרך המראה, תמונה מס' 7.


הערת האתר: במידה ומופיעה * כדאי להשוות מול המסמך המקורי
דרג מאמר זה:
5/5
Section 1
Section 2
Section 3