צל של אמת

"צל של אמת" היא סדרת טלוויזיה דוקומנטרית בת ארבעה פרקים העוסקים ברצח תאיר ראדה. הסדרה הופקה על ידי חברת ההפקות ביצתעין ושודרה לראשונה ב-26 במרץ 2016 בערוץ 8. הסדרה נוצרה על ידי הבמאים יותם גנדלמן וארי פינס והמפיקה מיקה תימור. את המוזיקה לסדרה כתבו תום דרום ואסא רביב. הזכיינית רשת רכשה זכויות שידור והיא שודרה לראשונה בערוץ 2 בשני חלקים בחודש ינואר 2017. באותה שנה חברת נטפליקס רכשה את הזכויות להפצה בינלאומית במעל ל-190 מדינות, בגרסתה העברית עם כתוביות באנגלית ובשפות נוספות. (ויקיפדיה)

צפו בפרק 4 המלא של הסדרה

פרק ראשון: ב-6 בדצמבר 2006, גופתה של תאיר ראדה מתגלה בבית הספר שבו למדה. על המשטרה מופעל לחץ אדיר למצוא את הרוצח, ולאחר מספר ימים הם עוצרים את רומן זדורוב. שבוע אל תוך החקירה והוא מודה ברצח.

פרק שני: יום לאחר ההודאה, זדורוב חוזר בו ומצהיר שהוא חף מפשע. סנגוריו נכנסים לתמונה וטוענים שההודאה נגבתה ממנו תוך הפעלת לחץ ושימוש באמצעים פסולים. בפברואר 2007 המשפט שלו נפתח, ושני הצדדים יוצאים לקרב.

פרק שלישי: הציבור לא מקבל את הרשעתו של זדורוב ומוקמת קבוצת פייסבוק שקוראת לשחרורו. חברי הקבוצה משתכנעים שבני נוער הם אלה שביצעו את הרצח, ובפרט שתיים מחברותיה של תאיר, שנאלצות להגן על שמן הטוב.

פרק רביעי: סיפור חדש שופך אור על הרצח.

Trailer - SHADOW OF TRUTH on Netflix

קטעים מתוך מהסדרה ניתן למצוא ביוטיוב ובקבצי המדיה בקבוצה 'האמת היום'

זמין לצפייה בפלטפורמות הבאות
סדרה בת 4 פרקים, 35 דקות כ"א בימוי: יותם גנדלמן וארי פינס הפקה: מיקה תימור, ביצת עין הפקות כל הפרקי הסדרה משודרים בחינם ב HOT VOD
הדי וי די הכפול כולל דיסק בונוס של כ-200 דק' של חומרי חקירה שנמחקו בעריכה, ובכללן ההודאות של זדורוב במלואן, התמלול המלא של א"ק, השיחות עם המדובב והשחזור המלא של הרצח. (לרכישה)
זמינה לתושבים מחוץ לישראל ענקית המדיה הדיגיטלית נטפליקס, רכשה להפצה בינלאומית והסדרה נגישה לכל מנויי נטפליקס ותשודר בעברית ובליווי כתוביות.
פסקול הסדרה
דרג מאמר זה:
5/5
Section 1
Section 2
Section 3